KONST / Litografier / Färglitografi 12149167
nr 1214 9167
Caroline af Ugglas
(f. 1972), Sverige
Färglitografi, "Frihetsgudinna", 2014. Signerad, numrerad. Litografi, 60x43 cm
Caroline af Ugglas, svensk sångerska och målare född 1972.
måndag 29 oktober 2018
kl 20:57:58
Caroline af Ugglas
Läs mer om Caroline af Ugglas